Hakkımızda

Sherri Woman, bir elbisenin düşünülerek, hayal edilerek tasarlanması sürecini aşkla yürütüp, mutlu elbiseler yaratma arzusundan doğmuştur. Daha tarz, daha ulaşılabilir ve kesinlikle “yalnızca şık kadınlar için” şeklindeki filtrelerine sadık kalarak güçlü ve stil sahibi tasarımları ile başarı elde etmektedir. Yaratıcılığın ve tekniğin harmanlandığı bir çizgiyle karşılaşacağınız Sherri Woman, bir kadın da görülmesi beklenen kum saati standartlarını hiçbir tasarımında unutmaz.

Firmamız sektördeki satış gücünü, hızlı tedarik sistemine ve oluşturduğu koleksiyonu pazara sıcağı sıcağına sunmasına borçlu dur. Doğru ürün ve doğru fiyat denklemine göre planlama yapmakta olup toptan ve perakende satış noktalarımız ile birlikte misyonumuz; ürün, fiyat ve konum anlamında da en ulaşılabilir noktalarda olmaya devam etmek olacaktır.

Markamız kalitesini güçlendirirken maliyetini düşürecek teknolojik yeniliklere yatırım yaparak ekibini ve ekipmanını da her geçen gün güçlendirmektedir. Sherri Woman olarak hedefimiz dünya pazarında büyük bir paya sahip olmak ve Türk markasının değerini ve kalitesini dünyaya tanıtmaktır.

BZ Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı ile kurulan firmamız, 20 Ağustos 2007'den bu yana hali hazırda da tescilli “X Young” ve “Trend City” markaları adı altında bayan dış giyim tasarımı ve üretimi yaparak kaliteyi uygun fiyata satışa sunmaktadır.

Sherri Woman olarak özel günleriniz ve gündelik şıklığınız adına çok çalışıyoruz.